تولید کننده قیر غیرمجاز در زاهدان ۲ میلیارد ریال جریمه شد

زاهدان – ایرنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: تولید کننده قیر غیرمجاز در زاهدان علاوه بر استرداد نفت کوره و نفت گاز مکشوفه به پرداخت ۲ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

حیدر میرزایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای گزارش های مردمی مبنی بر تولید قیر غیرمجاز در کارخانه ای در شهرستان زاهدان موضوع از طریق گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همرایی نیروی انتظامی، اداره صنعت، معدن و تجارت و کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: بررسی میدانی انجام شده نشان از فعالیت غیرمجاز کارخانه داشته که در همین راستا پرونده تخلفاتی تشکیل شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: در شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی زاهدان اتهامات خرید بر خلاف ضوابط و مقررات، توزیع ۱۸۶ هزار لیتر نفت کوره، ۱۸ هزار و ۹۰۰ لیتر نفت گاز و همچنین تخلف عرضه ۲۵۵ لیتر بشکه قیر تقلبی و ۷۹۰ متر ایزوگام که فاقد تاییدیه استاندارد بودند مورد بررسی قرار گرفت.
میرزایی اظهار داشت: با بررسی های انجام شده شعبه رسیدگی کننده، تخلف را محرز دانست و متخلف را علاوه بر استرداد عین نفت کوره و نفت گاز مکشوفه برای توزیع کالا در شبکه به میزان ۲ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

مطالب مشابه