جولین لوپتگی تا آستانه اخراج از تیم ملی اسپانیا هم پیش رفته است!

طرفداری – در فاصله دو روز تا شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای اسپانیا، اوضاع در کمپ این تیم چندان جالب نیست.

به گزارش مارکا، رئال مادرید که از مدت‌ها پیش لوپتگی را زیر نظر داشت، عصر دیروز در بیانیه‌ای ناگهانی و شوکه کننده اعلام کرد جولین پس از جام جهانی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. لوپتگی پس از مذاکره با خوزه آنخل سانچز پاسخ مثبتش را اعلام کرده بود و روبیالس هم به عنوان رئیس فدراسیون در جریان بود. ساعت ۴:۳۰ عصر دیروز به وقت اسپانیا این خبر به بازیکنان اعلام شد. گرچه راموس از قبل خبر داشت و بازیکنان ملی پوش رئال مادرید نیز از دیدن این چندان متعجب نشدند و بعید نیست از قبل باخبر شده بودند.

در هر صورت لوپتگی پس از جام جهانی هدایت رئال مادرید را بر عهده می‌گیرد. روبیالس زمانی که از این قضیه با خبر می‌شود، به شدت از عدم حرفه‌ای گری لوپتگی عصبانی می‌شود. از نظر روبیالس، لوپتگی که چند روز پیش قراردادش را تمدید کرد با این کار، به اعتماد فدراسیون خیانت کرده است. نزدیکان روبیالس به وضوح خشم او از این اتفاق را گزارش دادند. حتی رئيس جدید فدراسیون تصمیم گرفته بود لوپتگی را اخراج کند.

او که به محض با خبر شدن از اوضاع از مسکو به کراسنودار بازگشت تا در متن قضیه قرار بگیرد، به محض رسیدن به کمپ تمرینی پیشنهاد اخراج لوپتگی را ارائه می‌کند. سران فدراسیون با تلاش زیاد او را تا حدودی از این تصمیم منصرف می‌کنند. گرچه هنوز هم ماندن لوپتگی تضمینی نیست. روبیالس حتی به خاطر همین قضیه قید حضور در کنگره فیفا برای انتخاب میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ را هم زد! روبیالس شب گذشته گفت:

بهترین و مسئولانه ترین تصمیم را برای تیم ملی خواهیم گرفت.

فارغ از اینکه چه اتفاقی در روزهای آتی رخ بدهد، به نظر می‌رسد اعتماد میان طرفین کاملا از بین رفته است. لوپتگی دیروز عصر پس از تمرین، بحث تندی هم با فرناندو هیرو داشت! کنفرانس مطبوعاتی لوپتگی و روبیالس که قرار بود ساعت ۱۳ به وقت ایران آغاز شود، یک ساعت به تاخیر افتاده و گفته می‌شود آینده لوپتگی به مکالمه کنونی او با رئيس فدراسیون بستگی دارد.

فرناندو هیرو - جولین لوپتگی - اسپانیا

مطالب مشابه